iş ilanları / kroppa ajans

Kroppa Ajans

Tarih: 04.12.2018


Kroppa Mid. ve Sr. Art Direktörler Arıyor..

Kroppa, büyüyen ekibine Mid. ve Sr. Art Direktörler arıyor!

Kroppa, dijitalin tecrübelilerinden genç bir ajans. 2017’de başlayan macerası yeni Kroppalıların katılımı ile büyüyerek sürüyor. Biz Kroppa'yı var edenler, Kroppa çatısı altında yeşeren fikirlerin, ürünlerin ve hikayelerin hayatımızı anlamlı kılacağına ve dünyayı daha iyi bir yer yapacağına inanıyoruz.

Biz "Kroppalılar", entelektüel birikimimizi özgürce paylaşırsak ve emek ile işleyerek doğru işler yapmayı başarırsak insanların ve kurumların hayatlarında kalıcı bir iz bırakacağımıza inanırız. Fikrin ve emeğin birlikteliğinden doğan bu iş yapabilme kapasitesine "marifet" denir.

Kroppa çatısı altında bizimle mücadele edecek marifetli takım arkadaşları arıyoruz.

Mid-level Art Direktörden beklentimiz

Marifetli arkadaşımızdan beklentimiz, destek olduğumuz müşterilerimizin dijital pazarlama faaliyetlerine yönelik statik görsel, GIF, masaüstü video formatlarında hazırlanması. Ayrıca bugün bilmese dahi, yeni yazılım ve teknolojiler hakkında bilgi sahibi olarak, tasarımdaki marifetini biraz daha zenginleştirmeye açık olması.

Bunun yanında, dijital dünyanın olmazsa olmazı dijital reklamlara uygun bannerların hazırlanması, farklı reklam modellerine uygun görsellerin yaratımı ve ihtiyaca yönelik e-mail, landing page gibi dijital assetlerin oluşturulması bir diğer beklentimiz.

Kroppa olarak müşterilerimiz için websiteleri, mobil uygulamalar ve dijital deneyimler üretiyoruz. Marifetli arkadaşımızdan beklentimiz UI/UX konularında da tecrübesi olması. Mesleki gelişime açık olması ve dijital deneyim geliştirmemizde, diğer takım arkadaşlarıyla birlikte sorumluluk alması da olmaz ise olmazımız.

Aradığımız Özellikler

- En az 4 yıl dijital tecrüben varsa

- Adobe uygulamalarına hakimsen

- UI/UX tasarım süreçlerine ilgi duyuyorsan

- Sosyal medya görselleri konusunda deneyimliysen

- Yazılım ve sosyal medya ekipleri ile koordine çalışalabilirim diyorsan,

- İngilizce ile derdin yoksa,

- Takım çalışmasına yatkınsan ve gelişime de açıksan

Marifetini Kroppa’da göstermek için gel@kroppa.com.tr


haberler

yayınlar

insan kaynakları

etkinlikler

sosyal medyada RV

birbirimizden haberdar olalım

Gelişmelerden haberdar olmak için
bültenimize kaydolun.