hakkımızda / profesyonel kadro

Profesyonel Kadro

Genel Müdür Ayşegül MOLU

Boğaziçi Üniversitesi İİBF Siyaset Bilimi Bölümü mezunudur.
Meslek yaşamına 1986 yılında, pazarlama - iletişim sektöründe başlamış; Grey, Ogilvy ve Lowe gibi çokuluslu ajanslarda, stratejik planlama // marka yönetimi // örgütsel – yönetsel model geliştirilmesi konularında görev yapmıştır.

1996 yılından itibaren danışmanlık ve proje planlama konularına odaklanmıştır.

İstanbul kentinin 2004 Olimpiyat adaylığı, 1995 ve 1999 genel seçimleri CHP ve ANAP Kampanyaları Birleşmiş Milletler Habitat II Konferansı gibi projelerde stratejik danışmanlığın yanı sıra medya kuruluşlarına ve sivil toplum örgütlerine de danışmanlık hizmeti vermiştir. Başbakanlık için hazırlanan ve 14 sivil toplum örgütünün desteklediği Türkiye Markası projesinin Genel Koordinatörlüğü’nü yürütmüştür.

2005 yılında Reklamcılar Derneği ve Reklamcılık Vakfı Genel Müdürü olmuştur.

2006-2010 döneminde İstanbul Bilgi Üniversitesi Rektör Danışmanlığı görevini üstlenmiş, 2006-2012 döneminde öğretim görevlisi ve AdSchool Istanbul Program Direktörü olarak görev almıştır. Yaratıcı düşünce teknikleri ve iletişimin pek çok alanında eğitim danışmanlığı yapmaktadır.

aysegulmolu.tmp@rd.org.tr

Koordinatör YardımcısıMelisa Konu Okçu

Marmara Üniversitesi Sosyoloji bölümü mezunudur. Kariyerine 2006 YILINDA M.A.R.K.A. ajansta müşteri temsilcisi olarak başlamıştır. Ardından çalışma hayatına MANAJANS/ JWT, Happy People Project, Ultra RPM gibi reklam ajanslarında müşteri ilişkilerinde devam etmiştir.

2017 yılı Ağustos ayı itibariyle Reklamcılık Vakfı’nda Koordinatör Yardımcısı olarak görev yapmaya başlamıştır.

melisa@rv.org.tr

Koordinatör YardımcısıNilüfer Ergürler

Avusturya Lisesi Ticaret Bölümü mezunudur. İlaç sektöründe başladığı çalışma hayatında, 2000 yılından itibaren Reklamcılık Vakfı ve Reklamcılar Derneği Koordinatör Yardımcısı pozisyonlarında devam etmiştir. Halen Reklamcılık Vakfı’nda Koordinatör Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

nilufer@rv.org.tr

Yönetici AsistanıÖzge Korkmaz

Trakya Üniversitesi Geleneksel Türk El Sanatları ve Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunudur. 2005 yılında devlete bağlı bir İlköğretim Okulu’nda 6 yıl sınıf öğretmeni olarak görev aldıktan sonra, 2011 - 2015 yılları arasında, Tan Sağtürk Akademi’de Halkla İlişkiler Asistanı, 2015 - 2016 yıllarında TRT World Online’ da İdari Asistan pozisyonunda çalışma hayatına devam etmiştir. 2017 yılı Temmuz ayı itibariyle Reklamcılar Derneği'ne Ofis Yöneticisi olarak katılmıştır.

rv@rv.org.tr

Ofis ElemanıCihan Taşdemir

Vefa Poyraz Lisesi mezunudur. Rapid Ulus.Taşımacılık ve Dünya Göz Hastanesi’ndeki çalışmalarından sonra, 2013 yılı Ekim ayı itibariyle Reklamcılık Vakfı'na katılmıştır.

haberler

yayınlar

insan kaynakları

etkinlikler

sosyal medyada RV

birbirimizden haberdar olalım

Gelişmelerden haberdar olmak için
bültenimize kaydolun.