haberler

Haberler

YAPI KREDİ PLAY’İN DESTEKLEDİĞİ GENÇ KRİSTAL YARATICILIK YARIŞMASI SONA ERDİ

Sektöre yenilik getirdiğine inandığımız ve gençlerin yaratıcılıkla buluşmasına imkân sağlayan, Yapı Kredi Play’in desteklediği Genç Kristal Yaratıcılık Yarışması sona erdi.

devamı
CANNES LİONS ULUSLARARASI YARATICILIK FESTİVALİ 2018 ÖDÜLLERİ SAHİPLERİYLE BULUŞTU

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali 2018 ödülleri 14 Aralık’ta Akmerkez’de düzenlenen bir törenle sahipleriyle buluştu.

devamı
GENÇ KRİSTAL YARATICILIK YARIŞMASI

Genç Kristal Yaratıcılık yarışması başladı.

devamı
REKLAMCILIK VAKFI GENÇLERİ YÖNETİME ORTAK ETTİ

Lize Karaboğa Kaptan’ın başkanlık yaptığı Reklamcılık Vakfı (RV) yenilikçi bir bakış açısıyla sektörde ilk kez yönetim kurulu üyesi ajansların belirledikleri adaylardan oluşan genç bir yönetimin oluşumu için adım attı.

devamı
MARKA PRATİĞİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

2014 yılında Sabancı Üniversitesi ve Reklamcılık Vakfı ile eğitim hayatına başlayan Marka Pratiği Yüksek Lisans Programı bu sene 3. dönem mezunlarını verdi . 2017-2018 eğitim yılı, 7 Ekim'de Tüketici Davranışları Dersi ile başladı.

devamı

yayınlar

insan kaynakları

etkinlikler

sosyal medyada RV

@ReklamcilikVakfi
Google ve Reklamcılık Vakfı iş birliği ile Hızlı Şarj başlıyor. Dijital dünyada pazarlamayı hızlandırılmış bir eğitim programıyla yakalayın!

@rvorgtr
Google ve Reklamcılık Vakfı iş birliği ile Hızlı Şarj başlıyor. Dijital dünyada pazarlamayı hızlandırılmış bir eğit… https://t.co/CFtkuUim8V

birbirimizden haberdar olalım

Gelişmelerden haberdar olmak için
bültenimize kaydolun.