etkinlikler / yaratıcı ajanslarda marka yönetimi

Yaratıcı Ajanslarda Marka Yönetimi

Liderliğe giden yolda müşteri ilişkileri uzmanlığının inceliklerini öğreneceğin “Reklamcılık Vakfı Yaratıcı Ajanslarda Marka Yönetimi Eğitimi”, 12 Haziran’da başlıyor!

Image title


Sektörümüzün en temel kaynağı olan çalışanlarımızın yetkinlik ve yeteneklerini geliştirmelerine destek olmayı önemsiyoruz. Yaratıcı Ajanslarda Marka Yönetimi eğitim programı ile amacımız; Potansiyeli yüksek, geleceğin yönetici adayları olacak müşteri ilişkileri çalışanlarına veya pazarlama alanında çalışıp ajans dünyasına girmek isteyen çalışanlara teorinin pratikle işlendiği, yoğun tempolarında işlerini yapmanın yanı sıra yöneticiliğe giden basamakları nasıl tırmanacaklarına ışık tutmaya çalışmak, donanımlarını onlara hatırlatmak ya da geliştirmeleri için fırsat sunabilmek.


Yaratıcı Ajanslarda Marka Yönetimi Eğitimi, geleceğin ajans yöneticilerinin mesleki gelişimine katkı sağlamak, müşteri ilişkileri departmanının etki alanlarını göstermek, mesleki anlamda beslenebilmelerini sağlamak ve ilham verebilmek amacıyla ajansların 2-5 yıl deneyimli müşteri ilişkilerinde kariyer yapmak isteyen potansiyeli yüksek çalışanlarına yöneliktir. Ajans çalışanlarına iş hayatlarında hızlı yol aldıracak temel bilgiler, ajansların işlevi, işleyişi, marka dünyasına dair temel bilgiler (konumlandırma, araştırma, reklam veren ekosistemi gibi), son olarak da İlişki yönetimi ve yürütülmesi gibi konuların derinlemesine inceleneceği eğitim programı, çevrim içi ve yüz yüze modüller ile hibrid şekilde düzenlenecektir. Eğitim boyunca katılımcılara ilham vermesi amacıyla sektör uzmanlarımızın deneyimlerinden faydalanacak ve konuya çok taraflı bakabilmeye odaklanacağız; Bir bilene soralım seanslarının yanı sıra örnekler üzerinde çalışılacak; pratik hayatta nasıl oluyor seansı da bulunmaktadır.


Bugün markalarımızı, yarın ajans yönetimini emanet edeceğimiz potansiyel müşteri ilişkileri yöneticilerimizi, Reklamcılık Vakfı Yaratıcı Ajanslarda Marka Yönetimi Eğitimine bekliyoruz!


EĞİTİM İÇERİĞİ İÇİN TIKLA!

EĞİTMEN DETAYLAR İÇİN TIKLA!


Eğitim Süreci:

12-21 Haziran 2023

Çevrim içi ve yüz yüze modüller ile hibrid.

Toplam 30- 32 saat.

 

Eğitim Bedeli:

Eğitim bedeli her bir katılımcı için 5.000 TL + KDV’dir.

2 katılımcısı olan ajanslarımız için kişi başı bedel 4.000 TL + KDV’dir.

3 ve daha fazla katılımcısı olan ajanslarımız için kişi başı bedel: 3.500 TL + KDV’dir.


BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLA!

Not: Programa kayıt olmak için formu doldurmanız ve aşağıdaki IBAN numarasına eğitim ücreti ödemeniz gerekmektedir. Kontenjanların sınırlığı olması sebebiyle başvuru işlemlerini tamamlayan katılımcılar programa dahil edilecektir. Ücreti gönderirken açıklama kısmına kendi Ad/Soyadınızı ve Ajans adınızı yazmanız gerekmektedir.


Banka: GARANTİ BANKASI

Şube: NİŞANTAŞI ŞUBESİ (TL)

Hesap Sahibi: REKLAMCILIK VAKFI İKTİSADİ İŞLETMESİ

IBAN No: TR67 0006 2000 1320 0006 2943 49

İletişim Adresi: sultan.yilmaz@rv.org.tr


Başvuru İçin Son Gün 11 Haziran!


Takipte kalın!

www.instagram.com/reklamcilikvakfihaberler

yayınlar

insan kaynakları

etkinlikler

sosyal medyada RV

birbirimizden haberdar olalım

Gelişmelerden haberdar olmak için
bültenimize kaydolun.