etkinlikler / genç kristal

Genç Kristal

Sektöre hazırlanmak isteyen üniversiteli gençler için Genç Kristal Yaratıcılık yarışmasını bu yıl ikinci kez düzenliyoruz.

Yarışmanın ana sponsoru Yapı Kredi Play çalışanlarının oluşturduğu Yapı Kredi Gönüllüleri Platformu bu yılki brief’in odağında olacak. Topluma fayda sağlamayı hedefleyen ve iyilik peşinde koşan bu projenin farkındalığını arttırmak için katılacak ekipler birer kampanya hazırlıyor olacak. Katılım ücretsizdir.


İki kişiden oluşan ekipler Genç Kristal’e katılabiliyor. Ekiplerin aynı üniversitenin, 3. veya 4. sınıf öğrencilerinden oluşması gerekiyor. Jüri; genç kreatifler, akademisyenler ve Yapı Kredi Play marka temsilcisinden oluşacak. Kazanan ekibin her üyesine Yapı Kredi Play tarafından Anker Nebula Capsule WiFi Projeksiyon Cihazı ve Hoparlör hediye edilecektir. Ayrıca ödül kazanan ekip 21 Aralık tarihinde gerçekleştirilecek Kristal Elma Ödül Töreni’nde heykelciğini sahnede almaya hak kazanacaktır. 

Jüri ön eleme sürecinin 9 – 16 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek yarışmanın başvurularının 6 Aralık tarihinde kapanacağı gençlik yarışmasına https://kristalelma.org.tr/genc-kristal-yaraticilik-yarismasi/ sitesinden ulaşabilirsiniz.

Genç Kristal

haberler

yayınlar

insan kaynakları

etkinlikler

sosyal medyada RV

birbirimizden haberdar olalım

Gelişmelerden haberdar olmak için
bültenimize kaydolun.